Kim jesteśmy?

Pierwsze działania założycieli firmy Entika na rynku HVAC sięgają 1996 roku. Dziś zespół zrzesza sumiennych pracowników o wieloletnim doświadczeniu w branży, którzy konsekwentnie związani są z naszą firmą. Mamy na swoim koncie cały szereg zakończonych sukcesem projektów, a jakość naszej pracy potwierdzają dotychczasowi Klienci.

Masz pytania dotyczące współpracy?

Wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami telefonicznie, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Jak działamy?

Nasza współpraca z Klientem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu w formie telefonicznej lub mailowej, ewentualnie w następstwie wizyty naszego przedstawiciela. W ramach uzgodnień wspólnie ustalamy godziny dostawy – w zależności od dyspozycyjności Klienta dopuszczamy wybór godzin niestandardowych. Omawiamy także inne istotne kwestie, takie jak możliwość zwrotu lub odbioru niewykorzystanego materiału. Warunkiem dokonania takiej operacji jest jest jego dobry stan oraz przydatność do dalszej sprzedaży i użytkowania.

W ramach nawiązywania współpracy oferujemy ponadto możliwość wyceny z zestawienia bądź projektu wentylacji oraz negocjacji cen poniżej rynkowych. Dodatkowo nasi pracownicy zawsze służą radą w kwestii montażu elementów i użytkowania oferowanego sprzętu. W przypadku stałej współpracy przewidujemy bonusy dla wieloletnich Klientów. Premiujemy także zakupy gotówkowe.

Nasze wartości

Sumienność i uczciwość to wartości, którymi niezmiennie kierujemy się, wykonując naszą pracę. Na co dzień jesteśmy firmą turkusową – dbamy nie tylko o satysfakcję osób, które powierzają nam realizację projektów, ale także o dobro naszych pracowników. W połączeniu z doświadczeniem i wysoką jakością usług jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom terminową i więcej niż zadowalającą współpracę.

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny

przy stałej współpracy możesz negocjować ceny i otrzymasz atrakcyjne rabaty przy płatności gotówką 

Elastyczny transport

Elastyczny transport

dowieziemy materiały na terenie całego województwa łódzkiego, również w niestandardowych godzinach

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne doradztwo

możesz liczyć na nasze doświadczenie i wsparcie producentów, doradzimy optymalne rozwiązania